Graviravimo ir projektavimo paslaugas galima užsakyti tik internetu
Norime informuoti, kad užsakymo atlikimo terminas ir išsiuntimas paštomatu-apie dvi savaites.
Jei jus tenkina užsakymo gavimo terminas, mes per 2 darbo dienas išsiųsime jums užsakymo projektą.
Ačiū už supratingumą
Profesionalus graviravimas visiems gyvenimo atvejams
Darbų galerija

Vyno taurių rinkinys jubiliejaus proga

Norite padovanoti dovaną, kuri primins gavėjui, kad jis yra rūpimas ir nepamirštamas? O gal norite padryti sau atminimui? Padėsime paruošti graviruotą taurių rinkinį su nuotrauką, piešiniu bei palinkėjimu!

Parodykite dėmesį artimam asmeniui, draugui dovanodami vienetinę dovaną, kurios nenusipirks paruotuvėje. Graviruotos dovanos-tai ne masinė gamyba, todėl galime pasveikinti savo graviruotais žodžiais, išreikšti jausmus ar tiesiog pamaloninti. Iš didelio taurių asortimento galim paruošti unikalius, vienetinius komplektus. Juos galima komponuoti iš įvairių grupių bei kiekių taurių.

Graviravimas smėliu

Graviravimas smėliu yra stiklo apdailos būdas, išgaunant jame sudėtingas formas, raštus, piešinius ir nuotraukas. Baigtas darbo rezultatas yra tarsi meno kūrinys. Palyginus su kitais stiklo apdirbimo būdais, graviravimui smėliu reikia daugiau meistriškumo ir aukštų meninių įgūdžių.

Viena iš graviravimo smėliu ypatybių yra galimybė ant stiklo paviršiaus raižyti brėžinius su labai dideliu tikslumu, įvairiu gyliu. Taip pat smėlio pagalba galime įvairiai balinti ar matinti stiklą.

Darbo procesas

Taurių paruošimas graviravimui turi kelis etapus: plovimas, sausinimas, blizginimas.

Kitas projekto kūrimo žingsnis yra suprojektuoti ir atspausdinti jau suformuotą projeką, bei paruošti specialią „Photo Rayzist SR3000“ plėvelę.

Po to atspaudas yra apšviečiamas UV lempa ant specialios plėvelės, kuri plaunama karšto vandens srove ir jau nuplauta plėvelė yra džiovinama  30 laipsnių oro srove.

Paruošta plėvelė dedama ant taurių, ištiesinant ir švelniai išspaudžiant oro tarpus.

Dabar stiklas yra paruoštas rankiniam graviravimui graviravimo mašinoje.

Išgraviruotas produktas plaunamas, poliruojamas, sujungiamas UV lempa bei spec.klijais su iš anksto paruoštu stovu.

Projekto gamyba

Kaip atrodys jūsų dovana, aptarsime iš anksto, išklausysime visus jūsų pageidavimus bei mintis ir fantazijas, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant graviravimo procesą. Visada yra galimybė koreguoti paruoštą projektą, kol nepradėtas graviravimo procesas.

Mūsų specializuotas dizaineris, turėdamas didelę patirtį, pasiūlo pasirinkti keletą „Photoshop CC“ sukurtų maketų. 

Fotografija, pakavimas ir gabenimas

Specialistas fotografuoja stovelį ir klientui pageidaujant, jį atsiunčiame pažiūrėti vaizdinį dovanas variantą. Tačiau jau išgraviruoto gaminio koreguoti negalime, tad projektai derinami prieš graviravmą.

Po to atsargiai ir saugiai supakuojame taures ir išsiunčiame paštu klientui.

Pristatymas visoje Lietuvoje

Graviravimo ir projektavimo
paslaugas galima
užsakyti tik internetu

Užduoti klausimą