Graviravimo ir projektavimo paslaugas galima užsakyti tik internetu
Norime informuoti, kad užsakymo atlikimo terminas ir išsiuntimas paštomatu-apie dvi savaites.
Jei jus tenkina užsakymo gavimo terminas, mes per 2 darbo dienas išsiųsime jums užsakymo projektą.
Ačiū už supratingumą
Profesionalus graviravimas visiems gyvenimo atvejams
Darbų galerija

ĮRĖMINTAS graviruotas veidrodis su laikrodžio mechanimu

Norite padovanoti dovaną, kuri primins gavėjui, kad jis yra rūpimas? Padovanokite graviruotą stovelį su nuotrauką, laikrodį, ar veidrodį.

Parodykite dėmesį artimam asmeniui dovanodami vienetinę dovaną, kurios nenusipirks paruotuvėje. Graviruotos dovanos-tai ne masinė gamyba, todėl galime pasveikinti savo graviruotais žodžiais, išreikšti jausmus ar tiesiog pamaloninti. Ant veidrodžio gali būti graviruoti ne tik tekstai ar piešiniai, bet ir nuotraukos, bei galime pagaminti laikrodį. Tad parinksime tinkamą variantą tiek vestuvėms, gimtadieniui ar jubiliejui, o gal kolegoms ar partneriams….

Graviravimas smėliu

Graviravimas smėliu yra stiklo apdailos būdas, išgaunant jame sudėtingas tūrines formas, nuotraukas. Baigtas darbo rezultatas yra tarsi meno kūrinys. Palyginus su kitais stiklo apdirbimo būdais, graviravimui smėliu reikia daugiau meistriškumo ir aukštų meninių įgūdžių.

Viena iš smėlio pūtimo ypatybių yra galimybė ant stiklo paviršiaus raižyti vaizdus su labai dideliu tikslumu, įvairiu graviravimo gyliu.

Darbo procesas

Stiklo paruošimas graviravimui turi daug etapų: matuojamas, pjaustomas, poliruojamas, apdirbamos kraštinės mechaniniu ir rankiniu būdu.

Kitas projekto kūrimo žingsnis yra atspausdinti jau suformuota projeką bei paruošti specialią „Photo Rayzist SR3000“ plėvelę.

Po to atspaudas yra apšviečiamas UV lempa ant specialios plėvelės, nuplaunamas vandeniu ir jau nuplauta plėvelė yra išpučiama 30 laipsnių oro srove.

Paruošta sausa plėvelė uždedama ant stiklo, ištiesinant ir švelniai išspaudžiant oro tarpus.

Dabar stiklas paruoštas pagrindinei scenai – rankinis graviravimas graviravimo mašinoje.

Išgraviruotas produktas plaunamas, poliruojamas, sujungiamas su iš anksto paruoštu stovu.

Projekto gamyba

Kaip atrodys jūsų dovana, aptarsime iš anksto, išklausysime visus jūsų pageidavimus, norus ir viziją dėl dovanos , o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą. Visada yra galimybė koreguoti paruoštą variantą.
Mūsų specializuotas dizaineris, turėdamas didelę patirtį, pasiūlo pasirinkti keletą „Photoshop CC“ sukurtų maketų.

Fotografija, pakavimas ir gabenimas

Specialistas fotografuoja stovelį, klientui pageidaujant, atsiunčiame pažiūrėtil atlikto darbo vaizdinį variantą. Tačiau jau išgraviruoto gaminio koreguoti negalime, tad projektai derinami prieš graviravmą.

Po to atsargiai ir saugiai supakuojame stovelį ir išsiunčiame klientui.

Po kelių dienų mūsų klientas gaus savo unikalų kūrinį, kuri daugelį metų džiaugins ir suteiks malonių emocijų bei prisiminimų.

Pristatymas visoje Lietuvoje

Graviravimo ir projektavimo
paslaugas galima
užsakyti tik internetu

Užduoti klausimą