Graviravimo ir projektavimo paslaugas galima užsakyti tik internetu
Norime informuoti, kad užsakymo atlikimo terminas ir išsiuntimas paštomatu-apie dvi savaites.
Jei jus tenkina užsakymo gavimo terminas, mes per 2 darbo dienas išsiųsime jums užsakymo projektą.
Ačiū už supratingumą
Profesionalus graviravimas visiems gyvenimo atvejams
Darbų galerija

Graviruotas stiklinis stovelis Stella su skirtingom nuotraukom

Norite padovanoti dovaną, kuri primins gavėjui, kad jis yra rūpimas ir nepamirštamas? Padovanokite graviruotą stovelį su nuotrauką ar keliomis bei palinkėjimu! Toks variantas puikiai tinka seneliams su anūkų nuotraukomis.

Pradžiuginkite artimą žmogų, draugą ar mylimajį dovanodami vienetinę dovaną, kurios nenusipirks paruotuvėje.  Pasveikinti Jūsų sveikinimais graviruotais ant stiklo, išliks ilgam ir laikui bėgant neišbluks kamp ant popierinių atvirukų ar nuotraukų . Stoveliai gali būti įvairių formų, tad parinksime tinkamą tiek vestuvėms, gimtadieniui ar jubiliejui, o gal kolegoms ar partneriams….. Taip pat turime galimybę išgraviruoti net kelias nuotraukas….

Graviravimas smėliu

Graviravimas smėliu yra stiklo apdailos būdas, išgaunant jame sudėtingas tūrines formas, nuotraukas. Baigtas darbo rezultatas yra tarsi meno kūrinys. Palyginus su kitais stiklo apdirbimo būdais, graviravimui smėliu reikia daugiau meistriškumo ir aukštų meninių įgūdžių.

Viena iš smėlio pūtimo ypatybių yra galimybė ant stiklo paviršiaus raižyti brėžinius su labai dideliu tikslumu, įvairiu gyliu. Taip pat smėlio pagalba galime įvairiai balinti ar matinti stiklą.

Darbo procesas

Stiklo paruošimas graviravimui turi daug etapų: matuojamas, pjaustomas, poliruojamas, apdirbamos kraštinės mechaniniu ir rankiniu būdu.

Kitas projekto kūrimo žingsnis yra atspausdinti jau suformuota projeką bei paruošti specialią „Photo Rayzist SR3000“ plėvelę.

Po to atspaudas yra apšviečiamas UV lempa ant specialios plėvelės, kuri plaunama karšto vandens srove ir jau nuplauta plėvelė yra džiovinama  30 laipsnių oro srove.

Paruošta plėvelė dedama ant stiklo, ištiesinant ir švelniai išspaudžiant oro tarpus.

Dabar stiklas yra paruoštas rankiniam graviravimui graviravimo mašinoje.

Išgraviruotas produktas plaunamas, poliruoja

Projekto gamyba

Kaip atrodys jūsų dovana, aptarsime iš anksto, išklausysime visus jūsų pageidavimus bei mintis ir fantazijas, o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant graviravimo procesą. Visada yra galimybė koreguoti paruoštą projektą, kol nepradėtas graviravimo procesas.

Mūsų specializuotas dizaineris, turėdamas didelę patirtį, pasiūlo pasirinkti keletą „Photoshop CC“ sukurtų maketų. 

Fotografija, pakavimas ir gabenimas

Specialistas fotografuoja stovelį ir klientui pageidaujant, jį atsiunčiame pažiūrėti vaizdinį dovanas variantą. Tačiau jau išgraviruoto gaminio koreguoti negalime, tad projektai derinami prieš graviravmą.

Po to atsargiai ir saugiai supakuojame stovelį ir išsiunčiame paštu klientui.

Pristatymas visoje Lietuvoje

Graviravimo ir projektavimo
paslaugas galima
užsakyti tik internetu

Užduoti klausimą