Graviravimo ir projektavimo paslaugas galima užsakyti tik internetu
Norime informuoti, kad užsakymo atlikimo terminas ir išsiuntimas paštomatu-apie dvi savaites.
Jei jus tenkina užsakymo gavimo terminas, mes per 2 darbo dienas išsiųsime jums užsakymo projektą.
Ačiū už supratingumą
Profesionalus graviravimas visiems gyvenimo atvejams
Darbų galerija

Graviruotas stiklinis laikrodis

Norite įteikti artimąjam išskirtinę dovaną, kuri parodys jūsų jausmus ar pagarbą….-laikrodis, tai puiki mintis!

Parodykite dėmesį artimam asmeniui dovanodami vienetinę dovaną, kurios nenusipirks paruotuvėje. Laikrodžiai gali būti mūsų siūlomų standartinių formų arba galime pagaminti išskirtinės formos. Tad parinkti sau tinkamą galėsite tiek vestuvėms, gimtadieniui ar jubiliejui, o gal kolegoms ar partneriams….arba tai bus jūsų interjero dalis.

Graviravimas smėliu

Graviravimas smėliu yra stiklo apdailos būdas, išgaunant jame sudėtingas tūrines formas, nuotraukas. Baigtas darbo rezultatas yra tarsi meno kūrinys. Palyginus su kitais stiklo apdirbimo būdais, graviravimui smėliu reikia daugiau meistriškumo ir aukštų meninių įgūdžių. Dovanai paruošti galime naudoti ne vieną nuotrauką, logotipą, piešinį ar tekstą. Sujungsime detales ir gausite meno kūrinį.

Viena iš smėlio pūtimo ypatybių yra galimybė ant stiklo paviršiaus raižyti vaizdus su labai dideliu tikslumu, įvairiu graviravimo gyliu.

Darbo procesas

Stiklo paruošimas graviravimui turi daug etapų: matuojamas, pjaustomas, poliruojamas, apdirbamos kraštinės mechaniniu ir rankiniu būdu.

Toks projektas kūriamas šiek tiek sudėtingiau, nes skirtingos nuotraukos ir kiti elementai graviruojami atskirai. Atspausdiname jau suformuotą projeką bei paruošiame specialią „Photo Rayzist SR3000“ plėvelę.

Po to atspaudas yra apšviečiamas UV lempa ant specialios plėvelės, nuplaunamas vandeniu ir jau nuplauta plėvelė yra išpučiama 30 laipsnių oro srove. Ir tai daroma kiekvienai graviruojamai daliai atskirai.

Paruošta sausa plėvelė uždedama ant stiklo, ištiesinant ir švelniai išspaudžiant oro tarpus. Padengiame apsaugine plėvele negraviruojamas stiklo dalis.

Dabar stiklas paruoštas pagrindinei scenai – rankinis graviravimas graviravimo mašinoje.

Išgraviruotas produktas plaunamas, poliruojamas, sujungiamas su iš anksto paruoštu stovu, įmontuojamas laikrodžio mechanizmas.

Projekto gamyba

Kaip atrodys jūsų dovana, aptarsime iš anksto, išklausysime visus jūsų pageidavimus, norus ir viziją dėl dovanos , o paruoštą maketą pamatysite prieš pradedant gamybos procesą. Visada yra galimybė koreguoti paruoštą variantą.

Mūsų specializuotas dizaineris, turėdamas didelę patirtį, pasiūlo pasirinkti keletą „Photoshop CC“ sukurtų maketų. 

Fotografija, pakavimas ir gabenimas

Specialistas fotografuoja stovelį,  klientui pageidaujant, atsiunčiame pažiūrėti atlikto darbo vaizdinį variantą. Tačiau jau išgraviruoto gaminio koreguoti negalime, tad projektai derinami prieš graviravmą.

Po to atsargiai ir saugiai supakuojame stovelį ir išsiunčiame klientui.

Po kelių dienų mūsų klientas gaus savo unikalų kūrinį, kuris daugelį metų džiugins ir suteiks malonių emocijų bei prisiminimų.

Pristatymas visoje Lietuvoje

Graviravimo ir projektavimo
paslaugas galima
užsakyti tik internetu

Užduoti klausimą