Graviravimo ir projektavimo paslaugas galima užsakyti tik internetu
Norime informuoti, kad užsakymo atlikimo terminas ir išsiuntimas paštomatu-apie dvi savaites.
Jei jus tenkina užsakymo gavimo terminas, mes per 2 darbo dienas išsiųsime jums užsakymo projektą.
Ačiū už supratingumą
Profesionalus graviravimas visiems gyvenimo atvejams
Darbų galerija

Graviruotas stiklinis stovelis FLORA vestuvių proga

Vestuvės – tai ypatinga diena dviejų, vienas kitą mylinčių žmonių gyvenime. Padovanokite vestuvinę dovaną, kuri nustebins ir  primins tą nuostabią meilės ir džiaugsmo kupiną dieną dar daugybę metų.

Mes padėsime jums padaryti dovaną šia nuostabia proga.

Ar tai bus palinkėjimas, ar iki sankuokinės nuotraukos, užrašai atspindės jaudulį ir užburiančias emocijas, susijusias su šia švente.

Dažniausios dovanos vestuvių ar sukaktuvių proga yra stikliniai stoveliai, taurės, laikrodžiai, “Namų taisyklės” graviruotos ant veidrodžio…..

Graviravimo pagalba  užrašysime sveikinimą, palinkėjimą, išgraviruosime nuotraukas….

Graviravimas smėliu

Smėliavimas – tai atskira vitražinio meno sritis, apdirbant stiklą arba veidrodį suspaustu oru su kvarciniu smėliu. Smėlio dalelės stiprioje suspausto oro srovėje padaro stiklo paviršį matini. O graviruojamas piešinys bus skaidrus. Trafarėtų pagalba izuoliojant tam tikras apdirbamo paviršiaus dalis, galima sukurti neįtikietinas kompozicijas. Apšvietus smėliuotą raštą per stiklo briauną galima pasiekti įdomų efektą, tokio apšvetimo dėka piešinis pradėda šviestį lyg tai iš vidaus.

Sukurkime unikalią ir vienintelę dovaną kartu!

Vaizdo paruošimas graviravimui

Vestuvių ar metinių dovanos projektą aptarsime kartu, nurodykite savo pageidavimus dėl dekoro ar piešinio, sukursime kelis projektus ir atsiųsime jums. Paruoštus maketus pamatysite prieš pradedant gamybos procesą, todėl turėsite galimybę koreguoti bei išsirinkti Jums gražiausią variantą.

 

Stovelio kūrimo procesas

Stiklo paruošiamas yra gana gana ilgas ir sudėtingas procesas:  stiklo plokštė matuojamaa pagal stovelio dydį ir formą, pjaustoma stiklo pjovimo staklėmis, apdorojamos bei šlifuojamos kraštinės tiek mechaniniu tiek rankiniu būdu.

Kitas projekto kūrimo žingsnis yra paruošti specialią „Photo Rayzist SR3000“ plėvelę- projektas pernešamas spausdintuvu ant specialaus popieriaus, keris po  to apšviečiamas UV lempute ant specialios plėvelės; nuplaunamas vandens srove  ir jau nuplauta plėvelė yra išpučiama, džiovinama  30 laipsnių oro srove.

Paruošta sausa plėvelė uždedama ant stiklo, ištiesinant ir švelniai išspaudžiant oro tarpus.

Gauta plėvelė pernešama ant stiklo dirbinio kruopščiai išspaudžiant oro tarpus, maskiruojamos negraviruojamos detalės ar stiklo paviršius. Ir, graviruojame rankiniu būdu graviravimo įrenginyje.

Gatavas produktas plaunamas, poliruojamas, sujungiamas su iš anksto paruoštu stovu.

Fotografija, pakavimas ir gabenimas

Meistras fotografuoja stovelį, nuotrauką atsiunčia klientui pageidaujant, kad jis būtų tikras dėl atlikto darbo kokybės.

Gaminys atsargiai ir saugiai supakuojamas ir išsiunčiamas paštomatu ar kurjeriu klientui.

Mūsų klientas gaus savo unikalią dovaną, kuri daugelį metų suteiks džiaugsmingų ir malonių emocijų ne tik jam, bet ir dovanos gavėjui.

Pristatymas visoje Lietuvoje

Graviravimo ir projektavimo
paslaugas galima
užsakyti tik internetu

Užduoti klausimą